Rrëzohet pema në Shkodër, dëmton një furgon dhe 2 makina

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një pemë është rrëzuar mesditën e sotme në Shkodër, në lagjen “Rus”.  Sipas “Dosja.al”, pema ka rënë mbi një furgon udhëtarësh dhe mbi dy makina.

Mësohet se për fat të mirë nuk ka persona të lënduar.

Zjarrfikëset kanë mbërritur në lagjen “Rus” për të larguar pemën. Mendohet se arsyeja e rrëzimt të pemës është mos krasitja.

Shpërndaje
Share.

Komento