“Është skizofren, mund të godasë ambasadoren Kim”, Kryemadhi bën deklaratën e fortë ndaj Ramës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në një intervistë mbrëmjen e sotme bëri një deklaratë të fortë në lidhje me Ramën. Kryemadhi u shpreh se Rama ushtron dhunë psikologjike ndaj ambasadorëve, duke shtuar dhe mund edhe t’i godasë ata.

“Po thoni që Rama mund të qëllojë ambasadoren amerikane?”, u pyet Kryemadhi, duke shtuar se nëse Ramës nuk i shkon Vali Bizhga me tabakën me ilaçe, ai kalon në skizofreni dhe mund të përdor dhunë.

Kryemadhi: Ambasadorja e SHBA ka qenë në një presion të madh. Mos shikoni Ramën evropian në publik, ai është harbut, përdor presionin dhe dhunën psikologjike, por është dhe skizofren mund t’i godasi ata.

Gazetari: Po thoni që Rama mund të qëllojë ambasadoren amerikane?

Kryemadhi: Aq ia kap truri dhe po nuk i vajti Vali Bizhga me tabaka t’i thotë “Shef ja ku janë ilaçet”, edhe mund të përdorë dhunë.

Shpërndaje
Share.

Komento