“Pushoni ja q*f*** robt”/ Moderatoren e lënë nervat, lëshon gojën në transmetim direkt

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Debatet televizive në Shqipëri në shumë raste kanë degjeneruar në ofendime  mes të ftuarve, të cilët kanë humbur toruan.

Mirëpo në rastin në fjalë, ajo që humb kontrollin është vetë prezantuesja.

Bëhet fjalë për emisionin “Fakt+” në “Apollon tv”.

Temë e debatit ishte dështimi i hapjes së negociatave.

Në studio ishin të ftuar, avokatët, Altin Goxhaj dhe Erion Besimaj.

Në një moment, moderatorja e emisionit del nga vetja dhe i drejtohet stafit me fjalë të pahijshme.

“Më falni ta mbaroj, do pushoni ja q*f*** robt”, dëgjohet të thotë moderatorja.

Nga fjalët e përdorura, ajo lë të kuptohet se stafi nuk po mbante qetësi gjatë kohës kur po flisnin të ftuarit.

Video është postuar nga Olti Curri në profilin e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

S’ke faj moter…moderatorja ketu duket kur jua mbledh stafit jo vetem te ftuarve…🥂

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on

Shpërndaje
Share.

Komento