Protesta/ Rama ironizon: Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Protesta e djeshme ka lënë dhe pasoja nëpër godinat qeveritare.

Punonjësit e bashkisë së Tiranës  kanë filluar pastrimin e mureve të Kryeministrisë nga boja e hedhur gjatë protestës së opozitës.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto në instagram, të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur në godinë.

Ndër të tjera ai e ka ironizuar dhe me një status “Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito,” – shkruan Rama.

 

Shpërndaje
Share.

Komento