Plas sherri në Vlorë, 32-vjeçari plagoset me sende të forta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një konflikt me sende të forta është regjistruar ditën e sotme rreth orës 11:00 në aksin Orikum-Vlorë, pranë vendit të quajtur “Nënstacioni i Radhimës”.

Sipas policisë, shtetasi D.K., 32 vjeç, është plagosur lehtë me sende të forta.

Autorët e ngjarjes janë identifikuar, por për arsye hetimore nuk bëhet i ditur identiteti i tyre.

Policia e Vlorës, po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 11:00, në aksin rrugor Orikum-Vlorë, pranë vendit të quajtur “Nënstacioni i Radhimës” dyshohet se si pasojë e një konflikti ka mbetur i plagosur lehtë me sende të forta shtetasi D.K., 32 vjeç, banues në Radhimë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka identifikuar dy autorët e ngjarjes të cilët për arsye hetimi nuk bëhen të ditur për momentin.

Janë organizuar grupe të posaçme policore të cilat janë shpërndarë në qytet me qëllim kapjen e autorëve.

Sektori i Hetimit në bashkëpunim me Komisariatin Vlorë vazhdojnë hetimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje
Share.

Komento