Parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtunë 17 tetor 2020

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-hershme mbizotërojnë motin në vend duke sjellë shira të pakët në Veri dhe pjesërisht në zonat Qendrore, ndërsa jugu i vendit mbetet me kthjellime.

Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të dominohen nga kthjellime.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 20°C.

Shpërndaje
Share.

Komento