Nën kërcënimin e armës, maskat i grabisin çiftit makinën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maskat janë rikthyer sërish në rrugët e Shqipërisë.

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, është regjistruar një grabitje me armë.

Pre ka rënë një çift, i cili po udhëtonte me një makinë tip “Fiat”.

Sipas “Faxweb”, grabitja është regjistruar në afërsi të Doganës në Tiranë.

Mësohet se ndaj çiftit është ushtruar edhe dhunë.

Policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Shpërndaje
Share.

Komento