“Më bëri për një lek!” Moderatorja tregon kritikën që i bëri Vera Grabocka për një rrip

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rudina Dembacaj u rikthye sot “Në Kurthin e Piter Pan” pas një viti si e ftuar speciale dhe jo në rolin e Pipi Çorapegjatës që bëri në sezonin e parë të emisionit.

Moderatorja foli për marrëdhënien e saj me regjisoren e njohur Vera Grabocka, ndërsa kujtoi edhe këshillat që i ka dhënë ajo kur kanë punuar bashkë.

Një herë madje Vera e kishte kritikuar për një rrip të trashë që kishtë vendosur Rudina: “Shumë i bukur ai rrip Rudina por hollo belin!”

Që prej asaj dite, Rudina e mori seriozisht këshillën e Verës dhe e ndoqi madje.

Moderatorja tregoi gjithashtu edhe këshillën e Verës për të nxjerrë në pah fytyrën e saj dhe për të mos e fshehur mes flokëve.

Me shaka ajo tregoi se mori briskun për të hequr qimet që i kishin zënë fytyrën, dhe nuk mungoi këshilla e fëmijëve të cilët i thanë se do të ishte më mirë të kishte përdorur gërshërët.

Burimi: Iconstyle.al

Shpërndaje
Share.

Komento