Marina Vjollca bëhet zyrtarisht ambasadore e markës së famshme për Shqipërinë dhe Kosovën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Marina Vjolla para pak ditësh udhëtoi drejt Italisë së bashku me partnerin e saj Getoar Selimin.Në çdo dalje të saj publike ajo përpiqet t’i kushtojë shumë vëmendje paraqitjes së jashtme dhe për këtë kujdeset vetë.

Dhe udhëtimi i saj drejt Italisë duket se nuk është thjesht për pushime pasi në Milano, Marina është takuar me stilisten e mirënjohur Elisabeta Franchi.

Me anë të një postimi në Instagram Marina ka zbuluar një super lajm për ndjekësit e saj duke njoftuar se tani më ajo ambasadorja e markës Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë.

“E nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, ka shkruar Vjollca.

Marina zgjedh shpesh herë veshjet e Elisabetta Franchit në emisionin “Klanifornia” dhe duket se kjo ka qenë një shtysë për markën italiane të modës në pronësi të Betty Blue SpA dhe e udhëhequr nga stilistja me të njëjtin emër.

Shpërndaje
Share.

Komento