Makinat përplasen me njëra-tjetrën në Kavajë, plagoset njëri prej shoferëve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident automobilistik është regjistruar në zonën e Kryeluzit në Kavajë.

Mësohet se dy automjetet janë përplasur me njëri-tjetrin.

Si pasojë e përplasjes njëri prej shoferëve ka përfunduar i plagosur.

Ai u transportua në spitalin e Kavajës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se shkak për aksidentin është bërë manovra e njërit prej shoferëve, për të shmangur një gropë.

Aksidenti ka shkaktuar bllokimin e trafikut, si dhe ka krijuar radhë të gjata makinash.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shpërndaje
Share.

Komento