Leku letër! Ja sa shpenzoi Loredana vetëm për një veshje

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas një heshtjeje totale prej disa ditësh, Loredana u rikthye në rrjete sociale më fuqishëm se kurrë dhe plot me lajme të reja.

Ajo njoftoi publikun për albumin e saj të ri të titulluar “Medusa”, i cili do të rrëfejë jetën e saj për 18 muajt e fundit dhe pamundësinë për të folur, megjithëse ka dashur të tregojë shumë gjëra.

Më tej, reperja na habiti të gjithëve teksa tregoi se kishte bërë paqe me zonjën Petra, zviceranen e cila e kishte akuzuar për vjedhje.

Surprizat nuk u ndalën me kaq! Loredana pozoi gjithashtu për “Tush Magazine”, ku u shfaq e veshur me “Gucci”, mirëpo shifra e shpenzuar për këtë veshje ka qenë paksa e kripur.

Faqja “What They Wearing” në Instagram ka zbuluar se në total, veshja e reperes ka kushtuar plot 10,385 euro!

Pallto e “Gucci-t” i ka kushtuar reperes 8100 euro, varësja “Gucci” 2100 euro dhe dorshakat “Balenciaga” 185 euro.

Epo, ia vlejnë kaq para për sa kohë duket kaq bukur!

Jemi kuriozë të dimë ç’surpriza të tjera na ka rezervuar Loredana!

/IconStyle.com/

Shpërndaje
Share.

Komento