Kujtoi se ishte ujk, zbardhen detaje të reja nga plagosja në Ksamil

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një plagosje me armë gjahu u regjistrua gjatë ditës së sotme në Ksamil.

Shyqyri Saliaj, 73 vjeç, u qëllua me çifte nga 63-vjeçari Xhevahir Mema.

Ky i fundit është çoban dhe në momentin e krimit, po kulloste bagëtitë.

Sipas “Dosja.al”, Mema i kishte thënë 73-vjeçarit, se ka menduar se ishte ujk.

I plagosuri ndërkohë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Për fat të mirë distanca ishte e largët dhe nuk ka sjellë pasoja më të rënda.

Shpërndaje
Share.

Komento