Kreshnik Spahiu akuza Bashës: “I është hequr viza për në SHBA, verifikojeni”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrëmjen e sotme Kreshnik Spahiu ka qenë i ftuar në “Open”.

Teksa fliste për një pakt të mundshëm mes Bashës dhe Ramës, Spahiu ka bërë një deklaratë të fortë për kreun e opozitës jashtëparlamentare.

Ai deklaroi se Bashës i është hequr viza për në SHBA.

Madje u zotua se kishte informacione të sigurta dhe të verifikueshme.

Pjesë nga debati

Spahiu: Bashës i është pezulluar viza për në SHBA, vetëm orë para nisjes në SHBA. Kjo bëri që të gjithë axhendën në SHBA ta anulonte.

Po nga i keni këtë informacione?- e pyeti Eni Vasili.

Këto janë info të sigurta. Ju ftoj t’i verifikoni- u

Shpërndaje
Share.

Komento