- Reklamë -spot_img
13.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitetArrestohet 26-vjeҫari shqiptar për trafikim të lëndëve narkotike

Arrestohet 26-vjeҫari shqiptar për trafikim të lëndëve narkotike

- Reklamë -spot_img

Policia italiane arreston një 26-vjeҫar shqiptar për posedim dhe trafikim të lëndëve narkotike.
Shqiptari ndiqej prej kohësh nga policia italiane.
Bëhet me dije se atij i’u gjetën rreth 80 kg marijuanë, 10 kg hashash dhe 38.500 të ardhura të cilat vinin nga aktiviteti ilegal.

26 vjeҫari përfundoi në burg ndërsa droga u sekuestrua nga policia.
Dyshohet se droga do përdorej për tregun gjatë festave të Krishtlindjeve.

 (BalkanWeb)

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj