- Reklamë -spot_img
11.5 C
Tirana
Faqja kryesoreAktualitet Humbi virgjërinë pasi fitoi lotarinë për në Ishullin e Seksit/ 16-vjeçari: “Dua...

 Humbi virgjërinë pasi fitoi lotarinë për në Ishullin e Seksit/ 16-vjeçari: “Dua të martohem me një nga vajzat!”

- Reklamë -spot_img

Brian, 16-vjeҫari i cili para një jave u bë fituesi i biletës së artë prej 4.600 paund për në  “Ishullin e Seksit”, flet për eksperiencën e tij 4-ditore në këtë ishull privat të Karaibeve.
Ai hyri në lotari duke përdorur kartën e kreditit të babait të tij,  por pa e ditur i ai. Para udhëtimit ai u shpreh se kishte parë në internet për “Ishullin e Seksit” dhe e kishin tërhequr shumë, por asnjëherë nuk e besonte që mund ta fitonte atë biletë.

Në një intervistë 16-vjeҫari tha se kishte rënë në dashuri me njërën nga femrat atje dhe që dëshiron të martohet me të. Brian u shpreh se ishte hera parë në jetën e tij që ai kryen marrëdhënie seksuale dhe e quan si një eksperiencë të mahnitshme.
Ai tha se në fillim ishte i nervozuar dhe nuk dinte ҫfarë të bënte por personat atje e kishin ndihmuar dhe siҫ shprehet Brian ata ishin afruar shumë me të për aq pak ditë.

“Ҫdo mysafir mund të zgjidhte dy vajza dhe të kalonte pushimet me ta. Një nga vajzat e mia e kishte emrin Andrea dhe unë u dashurova me të ndaj dua që ajo të jetë e dashura ime. Unë dua të martohem me të dhe ajo më tha se dëshiron të vijë dhe të jetojë në Shtetet e Bashkuara.”- tha Brian.

Ai gjithashtu u shpreh se kishte shkëmbyer numrin me Andrean dhe që ishte me shpresa që do të takoheshin prap shumë shpejt sepse për Brian kjo gjë që kaloi ishte një ndjesi dhe një eksperiencë e mrekullueshme që nuk do ta harroj asnjëherë.

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj