Ishte kthyer në “makthin” e qytetarëve të Durrësit, arrestohet 40 vjeçari (EMRI)

0
59

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 40-vjeçar I cili ishte kthyer në një problem të madh për vjedhjen e biçikletave. Bëhet fjalë për shtetasin Kristo Myftari banues në Durrës.
Nga veprimet hetimore dyshohet se 40-vjeçari, gjatë muajit shtator 2023, ka vjedhur në lagjet nr. 4, nr. 5 dhe nr. 17, biçikletat e 4 shtetasve të ndryshëm. Me cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 biçikleta të vjedhura.Vijojnë veprimet hetimore për zbardhjen e vjedhjeve të tjera që mund të ketë kryer shtetasi K. M. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj