I riu nga Durrësi fut në kurth kushërirën 16-vjeçare, zbulon se është pjesë e një rrjeti prostitucioni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Emisioni “Pa gjurmë” ka bërë publik një rast aspak të këndshëm.

Një person nga Durrësi dyshonte se kushërira e tij mbahej peng për qëllime prostitucioni.

Bëhet fjalë për një vajzë, e cila është vetëm 16 vjeç dhe është nënë e një fëmijë 1 vjeçar.

Ai ka denoncuar “live”, në emision shfrytëzimin e të miturës, si punonjëse seksi nga disa persona, në disa nga zona të Tiranës, Durrësit dhe Shijakut.

Personi në fjalë ka improvizuar një takim me një djalë, që është një shok i tij, të cilin e ka infiltruar për të realizuar një video, ku zbulohet puna që bën e mitura si punonjëse seksi, e cila pohon se ka dalë në rrugë për të punuar dhe se është nënë e një djali të vogël.

Madje ajo ka bërë edhe pazare.

Zbardhja e videos

Djali: Çfarë  bëre, si kalove ? Po pret autobusin ?
Vajza: Po normale.
Djali: Hajde moj se të çon lali. Të çoj unë, ku do shkosh?
Vajza: Kam dal për punë nuk po pres autobusin.
Djali: Sa vjeçe je, hajde ta marrim vesh tashi?
Vajza: Hiç ja ça me bë, aman . S’më njeh njeri, tani kam dal.
Djali: A ke fëmijë ?
Vajza: Po, një çun 1 vjeç e gjysmë.
Djali: Sa e ke pazarin ?

Shpërndaje
Share.

Komento