Horoskopi sot, 20 shkurt 2022

0
648

Dashi | Një ndryshim pune duket se është urdhri, dhe ju jeni gati të shkoni. Dërgoni aplikacione dhe merrni pjesë në intervista. Një piknik e vendos zinxhirin në një marrëdhënie të re dhe të dy po gjeni aspekte të reja për njëri-tjetrin që ju duken shumë të këndshme.

Demi | Një person me ndikim po luan një rol të rëndësishëm në jetën tuaj, por sigurohuni që ai/ajo nuk ka interesa personale dhe po ju përdor si peng në një luftë për pushtet.

Binjakët | Duke i lejuar gjërat të rrjedhin jashtë pritshmërive tuaja, ju mund të shtoni një dimension të ri që nuk ju kishte ndodhur deri më tani. Kujdes nga romancat e reja sepse disa prej tyre mund të mos jenë ashtu siç prisni.

Gaforrja | Fundjava është pikërisht mbi ju, dhe ju jeni ende të zhytur në punë. Edhe studentët po kalojnë një kohë të vështirë. Por miqtë mblidhen dhe ju japin të gjithë mbështetjen që ju nevojitet. Mos ndërmerrni rreziqe të panevojshme për të treguar se jeni të guximshëm. Financat ende buxhetore.

Luani | Rruga e dashurisë së vërtetë nuk ka qenë kurrë e qetë, dhe ju po e gjeni rrugën e vështirë tani. Por me durim, do të ketë një mirëkuptim më të mirë sot për ju të dy. Një i moshuar në familje ka nevojë për ndërhyrje mjekësore.

Virgjëresha | Ju nuk doni të dorëzoheni në humorin tuaj sot. Një ditë e kaluar në shtëpi duke ndihmuar do të ndihmojë shumë në promovimin e paqes. Ju mund të jeni të ftuar në një aferë me kravatë të zeza që do t’ju japë platformën për rrjetëzim.

Peshorja | Një gëlltitje e papritur është shumë emocionuese dhe insekti i udhëtimit ju kafshon. Jeni në humor për pak udhëtime sot. Bëjeni një udhëtim kënaqësie me biznes dhe mund të arrini shumë më tepër nga sa keni menduar.

Akrepi | Sot një konfrontim me një figurë femërore me autoritet mund të përshkallëzohet jashtë kontrollit dhe mund të përfundojë si një ndeshje ulëritës, prandaj jini të kujdesshëm sot dhe matni fjalët tuaja me kujdes përpara se të flisni. Deri në fund të ditës, çështja ose çështja do të gjejë një zgjidhje.

Shigjetari | Sot duhet të keni një qasje më realiste ndaj çështjeve. Gjithçka që shkëlqen nuk është flori, dhe ju duhet të shihni pamjen e madhe dhe pasojat afatgjata të vendimeve tuaja.

Bricjapi | Një ditë e mirë për t’u njohur me miqtë e vjetër dhe për të rinovuar kontaktet profesionale. Një ofertë e vjetër pune vjen dhe ju lë në një telash. Mendoni para se të merrni një vendim.

Ujori | Jeni paksa dyshues ndaj një admiruesi, vëmendja e të cilit mendoni se ka të bëjë me paratë dhe jo me dashurinë. Merrni një pilulë qetësuese! Rrjedha e parave duket paksa buxhetore dhe paratë që ju detyrohen duken të ngecur. Planet e fundjavës marrin formë dhe keni një ditë plot argëtim.

Peshqit | Romanca zë një vend të dytë sot, pasi ju punoni shumë për të pozicionuar veten në qendër të skenarit të punës. Takimi me një mik të vjetër në mbrëmje ju jep një zhurmë të mirë.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj