Gjendet i pajetë në mes të rrugës 51-vjeçari shqiptar, këto janë dyshimet e policisë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi. Një 51-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën Dervenakion të Koridalos në Athinë.

51-vjeçari është gjetur nga vajza e tij në gjendje aspak të mirë. Ai ishte i lidhur në anë të rrugës dhe në trupin e tij kishte shenja dhune.

Policia greke është duke hetuar rastin e rëndë për të bërë të mundur edhe kapjen e autorëve që i kanë marrë jetën shqiptarit. Dyshimet e para janë se ngjarja mund të ketë ndodhur për “larje hesapesh”.

Identiteti i shqiptarit ende nuk është bërë me dije për arsye hetimore, ku po hetohen edhe shkaqet se përse mund të ketë ndodhur ngjarja e rëndë.

Shpërndaje
Share.

Komento