Foto krah Lleshajt, Berisha sjell detaje të reja për Shtjefnin: Narkotrafikantin e ka emëruar Pjerin Ndreu trajner

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy ditë më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Leshaj, ku shkruante se po shoqërohet nga një trafikant droge.

Berisha i referohet dëshmisë së një qytetari, i cili shkruan se Lleshaj ndodhet në shoqërinë e Altin Shtjefnit, i cili është i dënuar në Francë për trafik droge dhe në foto është i qarkuar me rreth të zi.

“Gjeneral Hashashi shoqerohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital. Sb Pershendetje dr sot ministri Lleshaj me te denuarin per trafik droge ne france Altin Shtjefni quhet zotria qe kame qarkuar me te zeze”.

Së fundmi, Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në lidhje me Altin Shtjefnin në profilin e tij në Facebook, ku shkruan se Shtjefni ka lidhje të ngushta edhe me kryebashkiakun e Lezhës, Pjerin Ndreu.

Ndër rreshta, ish-kryeministri shprehet se Shtjefni është emëruar nga Ndreu si trajner i një sporti që nuk ekziston, gruan ia ka vënë shefe sportesh ndërsa dajën në një tjetër post.

Kjo eshte lidhja e narkokryetarit monist Pjerin Ndreu me trafikantin! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! Sb. Doktor Berisha është shumë i vertetë, lajmi qe shkruani per Altin Shtjefnin qe shoqeronte Sander Lleshin, pasi loja e tyrë nuk mbaron ketu. Altin Shtjefni eshte emruar nga Kryetari 8% i Bashkise si trajner te nje sporti qe nuk ekziston ne Lezhe, Nusja tij eshte emruar shefe sporti ne Bashki dhe daja i tij Ndue Marku Shef klubi shume sportesh. E habitshme kur shikon qe daja propozon fonde per ekipin e nipit qe nuk ekziston, nusja i miraton si specialiste ne Bashki nen bekimin e Kryetar Pjerinit te emruar dhe Altini i hargjon. Biles ky Altini kur eshte kap me droge ne France eshte paguar nga drejtoria elektrike si i punesuar ne Lezhe. Kjo eshte rilindja ne Lezhe dhe gjithe Shqiperine. Ju uroj Ju shum shendet dhe sa me shpejt ne pushtet. Te lutem anonim sepse jam punonjes Policie.

Shpërndaje
Share.

Komento