Familjarisht në plazh, kryeministri Rama publikon foton e ditës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryeministri Edi Rama prej disa ditësh është duke shijuar pushime tnë plazh me familjen e vet.

Edhe para tre ditësh kryeministri publikoi një foto të tij në rrjetin social Instagram së bashku me djalin e tij Zahon, ku shiheshin të dy të futur në det.

Ditën e sotme, kryeministri ka publikuar një foto sërish nga deti, por këtë herë në foto është edhe bashkëshortja e tij Linda Rama.

Çifti Rama, shihet duke shijuar panoramën mahnitëse që ofrojnë plazhet shqiptare dhe të qetë vëzhgojnë djalin e tyre Zahon, i cili ka filluar të mësojë not pavarësisht se është ende i vogël.

Kryeministri ka shkruar anash fotos “Insta of the day”, ku pavarësisht postit të tij të rëndësishëm dhe rolit në politikë, mbi të gjitha, familja është e para.

 

View this post on Instagram

 

INSTA 🤩F THE DAY

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Shpërndaje
Share.

Komento