fbpx

Eri nxjerr “zbuluar” Antonelën në Për’puthen: Je lajkatare, ja pse dole me Julin në takim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Për’puthen vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me ngjarjet dhe deklaratat e papritura të konkurrentëve. Ditën e sotme e gjithë vëmendja ka qenë te takimi i Antonelës dhe Julit. Takimi ishte ndryshe pasi Juli e mori Antonelën në një udhëtim në këmbë dhe i tregoi dhe aventurat e tij. Por jo të gjithë konkurrentët e kanë pëlqyer takimin madje ka qenë Eri ai që i është kthyer shumë keq Antonelës.

Ai ka thënë se Antonela është lajkatare dhe doli me Julin sepse ka marrë shumë vëmendje nga publiku në një kohë shumë të shkurtër.

“As ti se beson që Julin e takove si partnerin e jetës. Ta them unë pse dole me Julin se ai mori shumë vëmendje nga publiku dhe është rritur shumë shpejt. O lajkatare, je lajkatarja më e madhe”, ka thënë Eri për Antonelën.

Por Antonela nuk e ka pranuar një gjë të tillë duke thënë se i pëlqen më shumë bota e Julit se sa e Erit. Ajo ka thënë se Eri ndërhyn vetëm për të marrë vëmendje. Ndërkohë, për takimin me Julin Antonela tha se e bëri sepse i pëlqen dhe është inteligjent.

“Njerëzit kanë menduar se Juli ka jetuar në shpellë dhe dola t’ju tregoj njerëzve që është ndryshe. Më pëlqen dhe është inteligjent. Juli nuk është për gjynah dhe është më inteligjent se të gjithë ne”, ka thënë Antonela.

 

Shpërndaje
Share.

Komento