E shantazhonin se do i publikonin fotot intime, arrestohen dy fierakët

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy burra nga Cakrani i Fierit janë arrestuar nga policia ditën e sotme.

Ata akuzohen se kanë shantazhuar një grua, duke i kërkuar para dhe favore seksuale ose ndryshe kishin për t’i publikuar në internet disa foto të saj intime.

Falë operacionit policor “Koshovica”, u arrestuan  në flagrancë G.M, 44 vjeç dhe J.Sh, 46 vjeç, të dy banues në Cakran.

Të arrestuarit akuzohen për veprën penale “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë” e kryer në bashkëpunim. Ata do të hetohen nga Prokuroria për Krimet e Rënda Tiranë.

Shpërndaje
Share.

Komento