Aksident i rëndë, përfundon me gomat lartë makina e të riut shqiptar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali. Makina e një të riu shqiptar ka përfunduar me goma në drejtim të qiellit, në zonën e Arzignanos.

I riu L. H., ka mbetur i plagosur rëndë. Ai ka qenë duke udhëtuar me një makinë tip ‘BMW”. I riu ka humbur kontrollin e automjetit dhe u rrëzua në të djathtë duke u përplasur me dy pemë, një shtyllë ndriçimi dhe ra në sheshin e një fabrike.

Kanë qenë forcat zjarrfikëse ato që e kanë nxjerrë shqiptarin nga makina, ku i është dhënë edhe ndihma e parë, e më pas është dërguar në spital me ambulancë.

Dyshohet se i riu ka qenë me shpejtësi të lartë, por nuk përjashtohet as mundësia se ai mund të ketë qenë edhe nën efektin e alkoolit apo drogërave.

Shpërndaje
Share.

Komento