E rëndë në Sarandë, polici ndërron jetë te hyrja e pallatit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Sarandë.

Siç raporton “Newsbomb”, një efektiv policie ka humbur jetën.

Mësohet se viktima quhet Zenel Zeneli.

Ai u nda nga jeta teksa po dilte nga banesa e tij, duke rëndë përtokë në hyrjen e pallatit.

Shkak për vdekjen mendohet të jetë bërë një arrest kardiak.

Urgjenca mbërriti në vendngjarje dhe bëri të mundur transportin e tij drejt morgut të spitalit të qytetit.

Shpërndaje
Share.

Komento