Dyshonte se i tradhtonte motrën, shqiptari vret me çifte kunatin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një sherr mes kunetërish shqiptarë në Itali përfundoi në tragjedi ditën e djeshme.

Luan Zalta, 50 vjeç, qëlloi me armë zjarri kunatin e tij, Shpendi Allushi.

Sipas mediave italiane, autori kishte dyshime se kunati i tradhtonte të motrën.

Duke mos duruar dot këtë fakt, ai ka marrë çiften dhe e ka qëlluar.

Hetuesit shprehen se midis tyre fillimisht ka pasur një debat për t’u sqaruar dhe më pas u përdorën armët.

Kjo nuk ishte hera e parë që mes kunetërve kishte pasur konflikte.

Shpërndaje
Share.

Komento