Dhunë ndaj të fejuarës së mitur, pranga 28 vjeçarit në Durrës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia e Durrësit ka arrestuar një 28 vjeçar për dhunën e nënshtruar ndaj të fejuarës së tij, e cila është 17 vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit, ku shtetasi me iniciale SH.M., është arrestuar në flagrancë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj S.C.

Policia bën me dije se çifti është i fejuar.

Autoritetet po vijojnë me masat e tjera proceduriale në ngarkim të 28 vjeçarit.

Shpërndaje
Share.

Komento