fbpx

Dashuria s’njeh moshë/ 21-vjeçarja fejohet me 74-vjeçarin: “Duam fëmijë”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lidhja e një 21-vjeçare serbe me një 74-vjeçar është bërë lajm në mediat botërore, për shkak të diferencës së madhe moshore që kanë.

Milijana Bogdanović thotë se pavarësisht paragjykimeve dhe diferencës që ata kanë, janë të lumtur dhe kanë edhe një jetë të shëndetshme seksuale.

Fqinjët e tyre në Serbinë lindore janë të shokuar nga marrëdhënia e tyre, por ajo shton se rëndësi ka që ajo vetë është e lumtur me të fejuarin.

Madje ajo thotë se po planifikojnë të krijojnë edhe një familje.

74-vjeçari iu nënshtrua një operacioni në zemër në dhjetor, por Milijana thotë se kjo nuk ka ndikuar në marrëdhëniet e tyre.

Ajo u shpreh: “Bëjmë seks pothuajse çdo ditë, nuk e kuptoj se çfarë ka të çuditshme këtu. Por, qëkur Milojko iu nënshtrua operacionit në zemër, më është dashur ta toleroj pak..”

Shpërndaje
Share.

Komento