Çudia në Urën Vajgurore/ Banori pretendon se është profeti : “Më kanë rrëmbyer UFO-t, më kanë treguar çdo sekret”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teoritë e konspiracionit për rrëmbimin nga UFO-t nuk janë diçka e re, por tashmë që informacioni që përhapet me shpejtësi ato po qarkullojnë edhe më shumë. Ekzistenca e jashtëtotësorëve shpesh ka ngritur shumë pikëpyetje dhe dilema, edhe pse disa mendojnë se e kanë përgjigjen. Kështu ka ndodhur me një banor të Urës Vajgurore, i cili pretendon se është “profeti”. Në një denoncim në faqen ‘Jeta Osh Qef’ një bashkëqytetar i ‘profetit’ thotë se personi në fjalë e ka mbushur çdo rrugë me shkrime të frikshme ku thuhet se është rrëmbyer nga UFO-t dhe ato i kanë thënë se kanë në plan të sulmojnë planetin tonë. Ndër të tjera qytetari shkruan se banori që pretendon se është profeti thotë se UFO-t e madje e kanë përdhunuar dhe i kanë treguar çdo sekret.

“Persh JOQ un qe po ju shkruaj jam nji banor i Ures Vajgurore! dhe kemi nji shqetsim nga nji person qe hiqet si Profeti qytetit, dhe thot qe mua me kan rrembyer Ufot dhe me kan perdhunuar dhe ata po me tregojne xhdo sekret te tyre! si persh qe do sulmojn planetin tone! dhe nuk ka len cep te qyteti dhe te rrugve pa shkruajtur! po na fut friken!! shpresoj ta publikoni. Flm”, shkruan qytetari.

Shpërndaje
Share.

Komento