Çmendi djemtë me twerk dhe “shalën”, Ana që kërkon të dashur në emision preket kur i përmendin personin e dashur

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Emisioni më i ri në TopChannel, “Përputhen” duket se çdo ditë sjell dramë, emocione dhe të reja nga konkurentët që marrin pjesë.

Dhe duket se sot ishte radha e Anës që të sillte para publikut një anë tjetër të saj ndryshe nga ajo çfarë ka preznatuar më parë. E gjitha nisi nga paraqitja e saj në puntatën e parë të emsionit ku ajo u shfaq me një kërcim provokues dhe në një përplasje me një djalë u shpreh se ai është sa “shala” e saj.

Në puntatën e sotme, Ana u prek nga një komentues, i cili e kishte shkruar për të: “Kur e shikon babi i Anës twerk t’u kërcy, do të krenohet aq shumë me të që nuk e ka dit çfarë talenti ka pas vajza e tij”. Por Ana zbuloi se babai ka vite që është larguar nga kjo jetë, e pikërisht përmbajtja e emrit të tij në koment e përloti atë. Ajo nuk ngurroi të kundërpërgjigjet duke e cilësuar këtë botë si hipokrite.

“Mendoj që ai është shumë krenar atje ku është për mua sepse rriti një fëmijë që jo shkon pas turmës, por turma shkon pas saj”, tha mes lotësh Ana.

“Të jesh vetja në një botë kaq hipokrite quhet ashtu, por nuk jam ashtu. Edhe nëse jam ashtu është zgjedhja e imja, nuk ka çfarë t’iu duhet ju. Unë nuk jam ashtu.

Dëgjo kjo është thembra e aklit tek unë, është një gjë që gjithmonë do të prekem. Mendoj që ai është shumë krenar atje ku është për mua sepse rriti një fëmijë që nuk shkon pas turmës, por turma shkon pas saj”, u shpreh Ana

Shpërndaje
Share.

Komento