“Çdo gjë është kopjuar nga Grande Fratello Vip”, ja përgjigja që ka Arbana Osmani për ndjekësen

0
388

Big Brother VIP startoi më 5 Tetor dhe mori vëmendjen maksimale.

Arbana Osmani, komunikon shpesh me ndjekësit e saj rreth formatit dhe këtë herë dikush e pyeti:
“Pse është kopjuar Grande Fratello në çfo detaj? Nuk mund të kishim diçka ndryshe tonën”.

Arbana iu përgjigj: Kemi prezantuesen

Kujtojmë se thashethemet për njëri-tjetrin në Big Brother kanë filluar që ditët e para.
Së fundmi, kanë qenë Beniada dhe Paloma ata të cilat gjatë përgatitjeve në shtëpi kanë diskutuar edhe mbi sjelljen e Fifit.

Beniada i tha Palomës se për Fifin si artiste ka shumë simpati dhe pëlqyeshmëri, por kjo gjë nuk vlen për anën humane të saj.

‘’Më vjen shumë keq, Fifi është një artiste shumë e mire por kritikoj njeriun. Mua më njohin si modele edhe përtej Italisë, po Fifi çfarë ka bërë?!’’,- u shpreh Beniada.

Pasi është bërë lista e ushqimeve të nevojshme, këngëtarja shqiptare, tanimë edhe konkurrente në “Big Vrother”, Fifi ka mbetur e pakënaqur me këtë listë duke iu drejtuar disa prej banorëve me tone jo dhe aq të buta.

Nëse ende nuk jeni në dijeni, po ju prezantojmë me personazhet VIP, tanimë konkurrentë për çmimin e madh të “vëllait të madh”.

 • Ilir Shaqiri
 • Sheila Haxhiraj
 • Donald Veshaj
 • Paloma
 • Elhaid Cufi
 • Beniada Jakic
 • Sabiani
 • Semi Jaupaj
 • Granit Cana
 • Kledi Hysa
 • Arjola Demiri
 • Fifi
 • Ardit Cuni
 • Monika Lubonja

 

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj