Çantë e dyshimtë te sheshi “Skënderbej”, policia rrethon zonën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një çantë e dyshimtë është gjetur tek sheshi “Skënderbej” në Tiranë.

Dyshohet se brenda saj mund të ketë bombë.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka vendosur një perimetër sigurie.

Njoftimi është bërë në polici nga një qytetar.

Tashmë pritet ardhja e ekspertëve, për të verifikuar nëse bëhet fjalë për bombë.

Shpërndaje
Share.

Komento