Bashkëshortja e Bashës del për pazare me vajzën, kanë edhe një dhuratë për kryedemokratin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kohët e fundit bashkëshortja e liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. Aurela Basha në jo pak raste poston foto në instagram që e shfaqin kryedemokratin në një version në të cilin  nuk e kemi parë më parë. Por këtë herë mënyra që ajo ka zgjedhur është disi ndryshe. Ajo ka dalë për pazare me të bijën, Dafina dhe ka postuar një foto ku nënë e bijë shihen me libra në duar. Me sa duket vajza e Bashës ka zgjedhur t’I bëjë këtij të fundit një surprizë dhe t’i dhurojë një libër. Një gjë të tillë e shkruan edhe Aurela Basha në foton e publikuar.

“Me Dafinën pazaret janë vetëm libra— në fakt njërin e ka dhuratë për babin @lulzimbasha ☺️📖📚📚 #libra #ediel 📚”, shkruan Aurela Basha në krah të fotos që ka publikuar, ku edhe i bën “tag” bashkëshortit.

Herën e fundit postimi i bashkëshortes së kryedemokratit mori shumë vëmendje. Ajo postoi një video ku Lulzim Basha shfaqej duke gatuar, gjë që nuk e kishim parë kreun e opozitës ta bënte më parë. Në videon e postuar Basha dëgjohet duke i thënë bashkëshortes të mos e postojë videon në instagram, por ajo bëri pikërisht të kundërtën.

 

Shpërndaje
Share.

Komento