Basha vazhdon me lapsuset, Rama tallet: O ti mos vdeksh kurrë!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha, vijon të jetë konstant me gafat dhe lapsuset që bën.

Rrjetet sociale nuk i lënë këto raste pa i kapur, ndërkohë shumë kënaqet me këto gafa edhe kryeministri Edi Rama.

AI ka postuar një tjetër lapsus të Bashës sot në faqen e tij në Instagram, dhe shkruan krahas videos “O ti mos vdeksh kurrë, kurrë!”

 

 

View this post on Instagram

 

Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

/GazetaReforma.com/

Shpërndaje
Share.

Komento