Aksident në Tiranë, taksia përplaset me autobusin dhe përfundon mbi trotuar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident është regjistruar tek “Ura e Shkozës” pak momente më parë.

Mësohet se një autobus është përplasur me një taksi.

Si pasojë e përplasjes, taksia ka përfunduar mbi trotuar.

Taksia është dëmtuar në pjesën e pasme si pasojë e aksidentit, ndërsa autobusi më pak.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Aksidenti ndërkohë ka rënduar trafikun në rrugë.

Grupi hetimor ka nisur punën për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Shpërndaje
Share.

Komento