Aksident në rrugën e Rinasit: Përplasen dy makina, plagosen dy drejtueset e mjeteve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një tjetër aksident automobilistin ka ndodhur pasditen e sotme në vendin tonë dhe këtë herë janë përplasur dy makina.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:40 në rrugën e Rinasit ku mjeti me drejtuese shtetasen S.U., 30 vjeçe, është përplasur me mjetin me drejtuese shtetasen M.P., 22 vjeçe, ku për pasojë janë dëmtuar të dyja drejtueset e mjeteve.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar të dyja drejtueset e mjeteve, të cilat u dërguan në spital, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë grupi hetimor dhe por policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë Tiranë

Më datë 07.08.2020, rreth orës 16:40, në rrugën e Rinasit, mjeti me drejtuese shtetasen S.U., 30 vjeçe, është përplasur me mjetin me drejtuese shtetasen M.P., 22 vjeçe, ku për pasojë janë dëmtuar të dyja drejtueset e mjeteve, të cilat u dërguan në spital, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje
Share.

Komento