Aksident i rëndë! Përplasen dy automjete, një person humb jetën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë, në fshatin Pishkash.

Një mjet tip “Benz” është përplasur me mjetin tip “Ford”.

Si pasojë, ka humbur jetën drejtuesi i mjetit “Ford”.

Shtetasi A.V., rreth 45 vjeç, ka ndëruar jetë në Spitalin e Librazhdit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqece të aksidentit.

Shpërndaje
Share.

Komento