Aksident i rëndë në Shkodër/ Makina përplas fëmijën e mitur

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aksidentet e rënda janë kthyer në përditshmëri në vendin tonë, por këtë herë është përfshirë një fëmijë i mitur.

Aksidenti ka ndodhur në Shkodër pranë Fushës së Druve, ku një automjet ka përplasur një fëmijë  të mitur i cili ka qenë duke ecur.

Nga ajo që mësohet, fëmija është transportuar menjëherë në spitalin Rajonal të Shkodrës dhe ende nuk ka të dhëna rreth gjendjes shëndetësore të tij.

Dëshmitë e para thonë se makina ka tentuar që të devijojë nga rruga në mnëyrë që të shmang përplasjen me fëmijën, duke përplasur një tjetër automjet, megjithatë ende nuk dihen detajet e plota.

Tashmë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar për shkaqet e saj.

Shpërndaje
Share.

Komento