Adrola Dushi rrëfen fazën më të vështirë të jetës së saj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi së fundmi ka realizuar një intervistë me “Prive.al” prej ku ka folur për fazën më të vështirë të jetës së saj.

Rikujtojmë se ajo jeton në Amerikë së bashku me të birin, Troin dhe me familjarët.

“Jam në një tranzicion. Akoma nuk di ku do jem, ku jam, çfarë do bëj, Troi, jeta ime, puna ime. E ndjej veten vetëm dhe më duhet të gjej rrugën time. Kjo është faza më e vështirë e jetës sime, realisht”, deklaroi bukuroshja brune.

Ndër të tjera foli edhe për Troin, duke e cilësuar thesarin, diamantin e saj, dhe pohoi se kurrë nuk do të luante me të.

Për më shumë, ju ftojmë të shikoni videon e mëposhtme!

Shpërndaje
Share.

Komento