Abuzoi seksualisht me 6-vjeçaren dhe më pas e vrau! Pedofili dhunohet dhe digjet nga banorët e zonës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një burrë është djegur i gjallë një një grup njerëzish në Meksikë.

Ai dyshohet të ketë përdhunuar një 6-vjeçare, të cilën më pas e ka vrarë.

Jarid, vajza 6-vjeçare

Alfredo Roblero u lidh në mes të sheshit dhe u dhunua nga banorët e zonës.

Alfredo Roblero

Më pas ata e lyen me benzinë dhe i vunë flakën.

Jarid, vajza 6-vjeçare, u zhduk të enjten e kaluar, ndërsa trupi i saj u gjend të nesërmen në një rrugë.

Shpërndaje
Share.

Komento