A po largohet Andi përfundimisht nga Përputhen? Moderatorja Bora Zemani jep detaje: Ai refuzon…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prej një jave tashmë,  Andi nuk është pjesë e emisionit ‘PërPuthen”. Fillimisht shkak për këtë u bë një problem shëndetësor që ai kishte, por më vonë dolën në pah edhe detaje të tjera.

Ky problem u ngrit edhe në fillimin e puntatës së sotme të emisionin “Për’puthen”, ku moderatorja Bora Zemani zbuloi se Andi ka refuzuar komunikimet me produksionin, duke mos treguar nëse do të vijojë të marrë pjesë në program dhe të vazhdojë edhe takimet me Tean.

“Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërëatë  të stepet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrekt, serioz”, tha Zemani.

Ndërkohë, e pyetur rreth situatës në fjalë, Tea u shpreh:

“Kam vazhduar komunikimin me Andin, kemi folur së bashku nëpërmjet aplikacionit të Ëhats App-it. Mesa di unë dhe me sa më ka thënë, ai ka qenë goxha sëmurë, sepse ka patur infeksion të rëndë në bajame. Do doja ta lija atë të fliste pastaj nëse do ketë diçka në lidhje me hatërmbetjet me produksionin. Nuk dua të them asnjë fjalë në emër të tij sepse nuk më takon”, është shprehur Tea.

Pas kësaj edhe moderatorja Bora Zemani si dhe analisti Arjan Ikonomi e të tjerët në studio, ranë dakord që nëse Andi ka diçka për të thënë, apo ndonjë rezervë për produksionin, ta thotë vetë kur të vinte fizikisht në studio. Duke i uruar shërim të shpejtë Andit, vëmendjen më pas ndër të tjera, e mori edhe takimi mes Mevlanit dhe Ledjanës./Gazetareforma.com/

Shpërndaje
Share.

Komento