Dalin pamjet: Rrahje masive në Gjilan mes reperëve shqiptarë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Disa pamje të frikshme të një rrahjeje masive në Gjilan po qarkullojnë në mediat e Kosovës.

Pamjet janë publikuar edhe nga reperi i njohur Duda, dhe mediat shkruajnë se bëhet fjalë për K-Albon.

Dyshohet se ky i fundit është sulmuar nga Duda, me të cilin prej vitesh janë rivalë shkruan “Insajder”.

Në mbishkrimin e videos së publikuar në rrjetin social Facebook, thuhet se reperi Duda poshtëron reperin K-Albo.

Pamjet e përleshjes tregojnë disa pjesëtarë të grupit të Dudës, që qëllojnë me grushte dhe mjete të forta K-Albon dhe më pas përfshihen edhe pjesëtarët e grupit tjetër.

Nuk e dimë nëse policia ka ndërhyrë apo nëse është marrë ndonjë masë ndaj personave të përfshirë, të cilët nuk janë lehtësiht të dallueshëm nga video.

Burimi:Iconstyle.al

Shpërndaje
Share.

Komento