Alarmohen fansat! Loredana përfundon në pranga dhe akuzat që rëndojnë mbi të janë të rënda

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e cila ka alarmuar gjithë fansat dhe që është mjaft e dyshimtë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar.

Po flasim për arrestimin e këngëtares së njohur Loredana Zefi që është partnerja e reperit Mozzik.

Sipas mediave zvicerane këngëtarja e njohur ka kërcënuar së bashku me vëllanë e saj  një çift zviceran rreth të 50-tave, duke u shkaktuar atyre një dëm financiar prej rreth 900,000 frangash.

“Loredana dhe vëllai i saj kanë marrë gjithçka nga ne. Paratë tona. Thjesht çdo gjë që ne si njerëz të zakonshëm kemi punuar shumë për to. Për shkak të saj kam dashur ta vras veten”, është shprehur Petra Z.

Thuhet se çifti në fjalë i ka dhënë para vëllait të artistes vitin e kaluar për një çështje, ndërsa në vijim ka ndërhyrë Loredana.

Duke qenë se paratë janë dhënë në dorë nga vëllai i këngëtares, akuza kundrejt tij është pushuar, mirëpo prania e fakteve të transaksioneve bankare ka mundësuar që partnerja e Mozzik të përfundojë në pranga nga autoritetet zvicerane.

Burimi: Prive.al

Shpërndaje
Share.

Komento