- Reklamë -spot_img
11.5 C
Tirana
Faqja kryesoreLifestyleHoroskopi sot, 12 maj 2022

Horoskopi sot, 12 maj 2022

- Reklamë -spot_img

Dashi

Të sillesh në mënyrë obsesive me partnerin është e papranueshme. Një ndryshim në karrierë është i pashmangshëm. Komunikimi do të përmirësohet sot. Mos u përfshini në çështje që mbartin shumë sekrete.

Demi

Rezistojini tundimit për të paragjykuar. Një arratisje në fundjavë mund të jetë ‘ilaçi’ për heqjen e një shqetësimi. Punoni për rritjen e karrierës sot. Çështjet emocionale duhet të trajtohen me kujdes.

Binjakët

Shefi juaj ose autoriteti më i lartë do të kuptojë se keni pasur të drejtë gjatë gjithë kohës. Do të tërhiqni interesa të reja dashurie. Dikush që takoni do të ndryshojë jetën tuaj.

Gaforrja

Jo të gjithë po ju thonë të vërtetën, ndaj mos u besoni. Mbështetuni në instinktet dhe intuitën tuaj për t’ju udhëhequr. Një ditë e mirë për të udhëtuar, shkruani letra dhe bisedoni me një mik që e keni lënë pas dore.

Luani

Sot gjenden Njerëz të rëndësishm që mund t’ju ndihmojnë të shfrytëzoni sa më shumë situatat aktuale. Sot mbani parasysh idealet tuaja kur merrni vendime të rëndësishme. Aferat sekrete mund të shkaktojnë komplikime.

Virgjëresha

Të tjerët ju ndihmojnë të përfundoni detyrat dhe t’ju japin mbështetje emocionale sot. Jeni në një nivel të mirë emocional dhe ndiheni më vital. Ngjarjet e paparashikueshme do të prishin rutinën tuaj. Një ditë për reflektim.

Peshorja

Ndodhin konfrontime, jo gjithmonë armiqësore. Një kohë për të negociuar kontrata. Një pamje e re e një problemi të vjetër financiar mund t’ju ndihmojë të zgjidhni problemet tuaja më paratë. Veprimet dramatike sonte mund të ndryshojnë jetën tuaj.

Akrepi

Një shpërthim i papritur energjie mund të shkaktojë konfrontime të panevojshme në punë. Bashkëpunimet do të përparojnë dhe do të sjellin fat. Telashet me shefin tuaj me siguri do të shpërthejnë nëse thoni mendimin tuaj. Jini tolerant, por mos lejoni askënd t’ju marrë si të mirëqenë.

Shigjetari

Vetëbesimi juaj është në nivelin më të lartë, ndërsa romanca lulëzon sot.  Jeta juaj e dashurisë ka qenë e ngadaltë, është koha për të bërë një lëvizje dhe për të shprehur nevojat tuaja.

Bricjapi

Një vëlla më i vogël mund të kërkojë kohë dhe vëmendjen tuaj. Shumë gjëra po ndodh në frontin e karrierës – kini kujdes për atë vjedhje zyre. Stresi në të cilin keni qenë fillon të hiqet kur një person i afërt dorëzohet.

Ujori

Interesat delikate financiare duhet të menaxhohen. Promovimi ose mundësia për avancim do të vijë për disa. Sipërmarrjet e reja, aktivitetet e stilit të jetesës ose projektet krijuese sjellin ndryshime në shtëpi.

Peshqit

Jeni të artikuluar dhe bindës në të folur dhe gjithçka do t’ju duhet sot për të konsoliduar pozicionin tuaj. Sipërmarrjet e reja, aktivitetet e stilit të jetesës ose projektet krijuese sjellin ndryshime në shtëpi.

- Reklamë -spot_img

Na Ndiqni

752FansaPëlqeje
19,500NdjekësNdiqe

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj