- Reklamë -spot_img
11.5 C
Tirana
Faqja kryesoreLifestyleHoroskopi sot, 11 maj 2022

Horoskopi sot, 11 maj 2022

- Reklamë -spot_img

Dashi | Një festë ju vë në qendër të vëmendjes. Mos u ngatërroni në diçka që dëshironi të mbani sekret. Rrjedha e parasë duket më e mirë, kështu që nëse doni të mburroni dhe blini atë artikull të veçantë, shkoni për të. Mos i injoroni çështjet emocionale që mund të shkaktojnë probleme.

Demi | Një anëtar i familjes merr një promovim ose çmim sot. Një fat i mirë vjen në rrugën tuaj të karrierës. Përpjekjet krijuese, romanca dhe argëtimi janë tiparet e ditës.

Binjakët | Takimet e papritura romantike mund të çojnë në pasoja të rënda. Mundohuni të mos e teproni dhe të mos bëni kompromise për shëndetin tuaj. Shtrijeni të vërtetën dhe mund të fajësoheni për diçka që nuk e keni bërë.

Gaforrja| Ka një ekuilibër për ju, dhe ju ka ardhur për një kohë. Kërkesat e sjellshme nuk kanë funksionuar, por pagesa përfundimtare do të bëhet së shpejti. Nëse e gjeni veten në mosmarrëveshje me një figurë autoriteti ose dikë më të vjetër ose më me përvojë – mos e teproni.

Luani | Një partner ose mik i ngushtë mund të mos i miratojë vendimet tuaja sot, veçanërisht vendimet që lidhen me familjen ose shtëpinë tuaj. Partneri ose i afërmi juaj mendon se mund të jeni duke e tepruar.

Virgjëresha | Shfrytëzimi i një shansi sot do të sjellë disa rezultate interesante – marrja e rrezikut nuk është diçka për të cilën duhet të jeni të kujdesshëm. Do të hasni në diçka frymëzuese. Me të vërtetë do t’ju ndihmojë të ripërqendroheni. Jeta juaj në shtëpi ka qenë e parregullt, por ndryshimet e mëdha në këtë kohë do t’ju vendosin përsëri në sediljen e vozitjes

Peshorja | Jini profesionistë dhe do të përparoni shumë më shpejt. Nervozizmi juaj do të çojë në grindje familjare. Në çështjet pronësore dhe ligjore, analizoni dhe vlerësoni gjërat tërësisht përpara se të nxitoni me impuls.

Akrepi | Mund të shfaqet një pasion romantik nga e kaluara juaj. Mund të keni përplasje të mëdha me dikë që doni. Jeni përpjekur t’i kënaqni të gjithë, gjë që ju ka lënë pak energji për të kënaqur veten.

Shigjetari | Do të jeni të pasigurt për ndjenjat tuaja. Po detyroni çështje të cilat, thellë brenda, duhet të lihen më mirë të zgjidhen vetë. Përdoreni sot për t’i menduar gjërat.

Bricjapi | Sharmi dhe magnetizmi juaj personal ju bëjnë një sukses të madh. Një partner ose bashkëshorti është shumë mbështetës. Filozofitë tuaja në ndryshim mund t’ju çojnë në qarqe të reja dhe dyer të hapura që do t’ju japin një këndvështrim unik për jetën.

Ujori | Mënyra juaj shprehëse e sjelljes ju jep përparësinë sot. Aktivitetet sportive dhe sociale do t’i vënë në përdorim atributet tuaja. Jeta juaj në shtëpi ka qenë e parregullt, por ndryshimet e mëdha në këtë kohë do t’ju vendosin përsëri në sediljen e vozitjes.

Peshqit | Ju mund të ndjeni nevojën për të bërë ndryshime personale në një marrëdhënie. Dikush që takoni do të ndryshojë jetën tuaj. Jini të gatshëm t’i shpjegoni veprimet tuaja partnerit tuaj që duket se është në gjendje konfrontimi.

- Reklamë -spot_img

Na Ndiqni

752FansaPëlqeje
19,500NdjekësNdiqe

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj