Vodhën veshje dhe goditën punonjësen e qendrës tregtare, gratë shqiptare kapen në flagrancë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Karabinierët e Avellinos arrestuan të shtunën një grua në një qendër tregtare.

Sipas mediave italiane e arrestuara është një 50-vjeçare shqiptare.

Kjo e fundit, pasi vodhi disa veshje, sulmoi edhe një punnjëse të qendrës tregtare.

Së bashku me të, karabinierët ndaluan edhe një 43-vjeçare shqiptare, e cila kishte rolin e bashkëpunëtores.

Mbi 50-vjeçaren rëndon akuza e vjedhjes dhe grabitjes me dhunë.

Ajo u la në arrest shtëpie, ndërsa bashkëpunëtorja do të hetohet në gjendje të lirë.

Kësaj të fundit i janë gjetur edhe veshjet e sapo vjedhura.

Artikullin origjinal mund ta lexoni këtu.

Shpërndaje
Share.

Komento