Video skandal, mësuesja kapet me nxënësin me akte intime, të dy shihen teksa…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një video skandaloze është bërë hit në rrjetet sociale ku duket një nxënës teksa gjenden në ambientet e një shkolle bashkë me një mësuese.

Në pamje shihet që gruaja në video, e cila supozohet se është mësuesja, ngre pantallonat dhe nis të rregullohet, e lihet të kuptohet se të dy kanë kryer akte intime.

Edhe nxënësi, që në dukje është i mitur, fillon të sistemojë veshjet pas momenteve me mësuesen. Videoja është publikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin “Antidroga”, dhe administratorët pretendojnë se videoja është xhiruar në qytetin e Shkodrës.

Pamjet janë të rënda dhe autoritetet duhet të marrin masat për t’i verifikuar se ku ka ndodhur ngjarja e rëndë.

/GazetaReforma.com/

Shpërndaje
Share.

Komento