Vajza e Bleros feston sot ditëlindjen! Këngëtari e uron të bijën me fjalët më të ndjera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vajza e Bleros, Tara Muharremi feston ditën e sotme ditëlindjen dhe këngëtari në këtë ditë të shënuar për të bijën, i ka bërë asaj një dedikim me fjalët më të ndjera.

Blero ka publikuar një foto të së bijës në Instagram krah së cilës, ndër të tjera shkruan se do të jetë baba dhe shok i saj përjetë:

“Tara Muharremi. Urime ditëlindjen bija ime. Dashuri, emocion, ngrohtësi, inteligjencë… gjitha këto ti mi dhuron mua dhe të gjithë njerëzve që i ke rreth teje. Por gjëja që unë e veçoj pak ma shumë se tjerat virtyte tua është, që ti nuk je egoiste, por je përplot jetë dhe kujdes ndaj tjerëve. Karakteri qe ti ke formuar është krenari dhe bekim nga Zoti. Do të jem babë dhe shok i yti për sa të kem jetë. Kurse ti dije që, kur të vinë momentet e ndërlikuara në jetë, mundesh gjithmonë me thirr babin dhe babi rregullon gjithçka. Të dua ma shumë se vet jetën, gjithmonë do të jem super babi për ty!”

Një urim mjaft emocionues, apo jo?

Rikujtojmë se Tara është vajza e vetme e këngëtarit Blero dhe aktores Teuta Krasniqi.

Dy prindërit e Tarës janë divorcuar prej kohësh, ndërkohë këngëtari në muajin shtator të këtij viti pritet që të kurorëzojë dashurinë në martesë me Afrona Dikën.

Burimi:Iconstyle.al

Shpërndaje
Share.

Komento