“Të gjithë në këmbë!” Ish- kryeministri Berisha bën thirrje për protestë masive

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vetëm pak minuta na ndajnë nga protesta e dytë që do mbahet pë prishjen e Teatrit Kombëtar.

Ish- kryeministri Berisha ka bërë thirrje në rrjetin e tij social “Facebook”, që të gjithë t’i bashkohen kësaj proteste.

Në këtë postim Berisa e ka quajtur Ramën narkodiktator.

Postimi i plotë i Berishës:

Shqiptarët sot ne ora 17:30 të gjithë në këmbë! Kundër Edvinit, vandalizmin e të cilit Europa e krahasoi me atë të Adolf Hitlerit dhe Enver Hoxhës!Ta shporrim ta shporrim narkodiktatorin!

Shpërndaje
Share.

Komento