Kategoria: fati

Aktualitet
Horoskopi ditor: 7 janar 2021
By

Dashi Do të jetë një javë me energji të shkëlqyera, prandaj merruni me punë. Ata që kanë mbjellë diçka do të jenë në gjendje të marrin…

Aktualitet
Horoskopi ditor: 4 janar 2021
By

Dashi E hëna do të jetë një ditë interesante, që përputhet me këtë periudhë të rëndësishme të rimëkëmbjes. Ju keni një qiell shumë bujar në krah…

Aktualitet
Horoskopi ditor: 24 dhjetor 2020
By

Dashi Ju po ndiheni shumë të lodhur dhe kështu mbërrini sot në prag të Krishtlindjes. Këshillë: shmangni çdo lloj diskutimi. Si familje, kini durim, përkushtojuni të…

1 2 3